Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

REGISTRACE

Chceš se zúčastnit BIG SHOCK! MMČR v Online Rally 2022? Od účasti v novém atraktivním seriálu tě dělí jen pár kroků!

1) Pokud jej ještě nemáš, jako první si na stránce pluginu RBR Czech (rbr.onlineracing.cz) vytvoř svůj herní účet. Ten musí být ve tvaru PRIJMENI Jmeno (bez diakritiky). Na správný formát jména dej pozor, účty s jiným tvarem nebudou převzaty do jednotlivých závodů!

2) Na stránce Informačního systému Autoklubu ČR (is.autoklub.cz) si vytvoř účet, pod kterým si zažádáš o licenci. Po vytvoření účtu v menu nalevo klikni na NOVÁ LICENCE, poté na AUTOMOBILOVÝ SPORT, poté na ESPORT LICENCE JEZDCE, vybrat rok 2022 disciplínu ESPORTS RALLY. Pozor! Licenci na pseudonym vyber pouze v případě, že chceš mít na licenci jiné jméno nebo přezdívku! Na konci registrace nahraješ svou fotku (požadavky na její provedení) , odešleš žádost a jednorázový poplatek 200 Kč. Pak počkáš, až ti bude licence přidělená a potvrzená také na pluginu RBR Czech, a od té chvíle se už můžeš přihlašovat do vypsaných závodů letošního MMČR!

3) Nezapomeň prostudovat PRAVIDLA a Zvláštní ustanovení k jednotlivým ZÁVODŮM.

4) Nezapomeň na dobrou náladu a užij si ONLINE RALLY!