Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

1. Online Rally Klatovy 2020

DATUM KONÁNÍ

14. – 18. 10. 2020

INTRO

Šumava je s automobilovými soutěžemi spojena již od šedesátých let minulého století, už v roce 1964 se tam konal premiérový ročník Rallye Šumava. Okolí Klatov, Sušice či Vimperka během těchto let vítalo účastníky v zimním období, které vzhledem k nadmořské výšce nikdy nebylo skoupé na poctivý sněhový příděl, ale také v jarních či – stejně jako například letos – na podzim. Ať už se soutěž jela jako Šumava, Vltava, či jako Rally Klatovy, vždy nabídla zajímavé tratě v kopcovité lesní krajině anebo tradiční zahajovací okruhový test u Čínova.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA