Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

2. eSport Futures Contproduct Rally Morava 2022

DATUM KONÁNÍ

20. – 25. 9. 2022

INTRO

Jeseníky jsou oblastí rallysportu zaslíbenou. Ať už to byla Rallye Sigma, etapa hostující Valašskou rally nebo současná soutěž pořádaná pod názvem Rally Morava, automobilové závody jsou s touto oblastí spojeny již od šedesátých let minulého století. Aktuální podoba soutěže s centrem ve Šternberku je spojena se seriálem jednodenních soutěží Rallysprint série, v letošním roce hostí také české mistrovství historických automobilů. Virtuální 2. eSport Futures Contproduct Rally Morava je novým doplňkem, který bude v seriálu BIG SHOCK! MMČR v Online Rally sedmým a závěrečným podnikem letošní sezony.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA