Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

2. Online Lak Racing Rallye Plzeň 2022

DATUM KONÁNÍ

23. – 28. 7. 2022

INTRO

Kořeny Rallye Plzeň sahají do přelomu 60. a 70. minulého století, kdy se v západních Čechách zabydlela soutěž se statusem oblastního podniku. V polovině 70. let rally povýšila do československého mistrovství, ovšem její tradice skončila na konci dekády. Auto rallye klub Plzeň v AČR si vzal za úkol západočeskou soutěž oživit a byl připraven ji uspořádat už v roce 2020, kdy však musela být kvůli epidemii koronaviru odložena. Definitivní návrat v rámci české Rallysprint série se odehrál v sezoně 2021 a součástí doprovodného programu této obnovené soutěže se stal i online závod, zařazený do seriálu MMČR. V letošním roce se pokračování dočkaly jak reálný závod, který proběhl začátkem června, tak ten virtuální, který přijde na řadu o měsíc později.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA