Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

2. RALLYSERVICE.CZ Online Rally Kopná 2021

DATUM KONÁNÍ

6. – 11. 4. 2021

INTRO

Rallysprint Kopná patří k nejpopulárnějším rally v naší zemi, vždyť se také jedná se o nejstarší rallysprintový podnik v ČR! Jeho trať je tradičně umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín.

Pořadatelé letošní virtuální varianty Kopné, která bude úvodním dílem druhé sezony SONAX MMČR v Online Rally, nachystali osm rychlostních zkoušek vytyčených na čtyřech úsecích, souhrnná délka rychlostních zkoušek činí 74,6 km.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA