Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

3. eSport Rallye Český Krumlov

DATUM KONÁNÍ

10. – 15. 5. 2022

INTRO

Rallye Český Krumlov patří k nejstarším soutěžím v Česku, její historie se píše už od roku 1971. Rallye se koná ve svém tradičním květnovém termínu opět v překrásné jarní jihočeské krajině, která dělá této rallye nezapomenutelnou kulisu. Stejně jako v minulých letech jsou hostitelskými městy zejména Český Krumlov a České Budějovice, bohaté na historické památky v jedné z nejhlavnějších turistických oblastí České republiky. České Budějovice hostí centrální servisní park v areálu Výstaviště a v neposlední řadě i Super rychlostní zkoušku. A Český Krumlov s kulisou českokrumlovského zámku startovní a cílovou rampu i slavnostní vyhlášení vítězů v Jelení zahradě. Virtuální verze nabídne několik autentických tratí z jihočeského prostředí, jako například rychlostní zkoušky Svince nebo Rožmitál.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA