Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

Barum Czech Rally Zlín Online 2020

DATUM KONÁNÍ

25. – 30. 8. 2020

INTRO

Barum Czech Rally Zlín je dlouhodobě jednou z nejvýznamnějších motoristických akcí v České republice, má za sebou již téměř půl století trvající tradici. Obliba zlínské soutěže úzce souvisí s popularitou rallysportu v této zemi, kvůli barumce se rok co rok na Zlínsko vydává několik desítek tisíc nadšených motoristických příznivců. Tato soutěž, která má centrum v moravském městě Zlíně, se postupem let propracovala až na samotný vrchol motoristických akcí v České republice a každoročně je nositelem řady novinek nejen v tuzemském rallysportu. Od roku 1983 je soutěž součástí mistrovství Evropy jezdců a a  mezi lety 2007 až 2012 patřila rovněž do prestižního světového seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC). Tento krok vedl k výraznému posunu ve vývoji barumky, což se projevilo zejména na kvalitě startovního pole. V roce 2013 přišel přelomový moment, když se seriály IRC a FIA ERC spojily v jeden společný a silný šampionát. Barum Czech Rally Zlín v němá má klíčovou roli a každoročně patří k vrcholům motoristické sezony.

Rovněž virtuální varianta zařazená do SONAX MMČR v Online Rally je mezi ostatními podniky výjimečná, nabídne kilometráž atakující hranici devadesáti kilometrů rychlostních zkoušek, mezi nimiž nebudou chybět osvědčené náročné úseky jako Semetín, Zádveřice a Peklo, stejně jako zbrusu nová rychlostní zkouška Komárov.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA