Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

HOTHESS Mikuláš Rally Online 2020

DATUM KONÁNÍ

3. – 8. 11. 2020

INTRO

Virtuální rallyovou sezonu SONAX MMČR v Online Rally zakončí HOTHESS Mikuláš Rally, která v reálu v roce 2019 oslavila své desáté jubileum. Podnik s centrem ve východomoravských Slušovicích pravidelně bývá tečkou za soutěžáckým rokem v Česku! Centrum soutěže se jako obvykle nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín, kde bývá umístěna servisní zóna, uzavřené parkoviště a ředitelství rally. Okolo známé dostihové dráhy se několikrát pojede populární okruhová rychlostní zkouška, kterou doplní také známý klasický úsek nedaleko Slušovic. Virtuální podoba této soutěže kompletně kopíruje rychlostní zkoušky skutečné rally a v šestnáctileté historii hry Richard Burns Rally se tak vůbec poprvé stane, že virtuální závod bude zcela identický s reálnou předlohou!

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA