Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

II. KOWAX Valašská Online Rally Valmez 2022

DATUM KONÁNÍ

29. 3. – 3. 4. 2022

INTRO

Valašská rally patří k tradičním motoristickým podnikům v České republice a v roce 2022 slaví významné jubileum, pojede se její už čtyřicátý ročník. Součástí těchto oslav bude také druhý ročník KOWAX Valašské Online Rallyally, jejíž první ročník se odehrál již na jaře 2020. Tehdy zrovna naplno propukla koronavirová epidemie a virtuální valaška na poslední chvíli symbolicky za účasti mnoha reálných jezdců rally zastoupila odvolaný reálný závod. Byla tehdy jedním z akcelerátorů vzniku seriálu MMČR v Online Rally a letos se pojede jako jeho plnohodnotná součást.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA