Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

III. NRC Online Rally Kopná 2022

DATUM KONÁNÍ

19. – 24. 4. 2022

INTRO

Rallysprint Kopná patří k nejpopulárnějším rally v naší zemi, vždyť se také jedná se o nejstarší rallysprintový podnik v ČR! Jeho trať je tradičně umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín.

Pořadatelé letošní virtuální varianty Kopné, která bude druhým dílem třetí sezony BIG SHOCK! MMČR v Online Rally, nachystali osm rychlostních zkoušek vytyčených na čtyřech úsecích, souhrnná délka rychlostních zkoušek činí 79 km. Novinkou bude rychlostní zkouška Barák, která si při virtuální Kopné odbude svou premiéru ve hře RBR.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA