Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

Rentor Partr Online Rally Vsetín 2021

DATUM KONÁNÍ

2. – 7. 11. 2021

INTRO

Vsetínská rally patří ke tradičnímu motoristickému koloritu na Valašsku, po dlouhá léta vždy uzavírá rallysprintovou sezonu. Díky podzimnímu termínu se jedná o náročnou soutěž, která ale na svůj start láká jak pravidelné účastníky sprintového šampionátu, tak místní ostřílené jezdce. Historie Rally Vsetín se začala psát v roce 2004 a tato šňůra trvala bez přerušení až do roku 2020, kdy musela být soutěž kvůli epidemii na poslední chvíli odvolána. Letos opět vrací na scénu a její součástí je i premiérový ročník virtuální online rally.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA