Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

Star Rally Historic Online 2021

DATUM KONÁNÍ

10. – 15. 8. 2021

INTRO

Star Rally Historic patří již neoddělitelně k Barum Czech Rally Zlín. Z původně volného podniku historických automobilů se vypracovala na součást národního mistrovství MČR-RHA a v roce 2021 se poprvé pojede po tři dny. Premiérová je rovněž její virtuální varianta, která se pojede jako volný závod MČR v Online Rally. Na jezdce bude čekat identická trať jako na účastníky Barum Czech Rally Zlín Online konané v rámci Sonax MMČR v Online Rally.Celková kilometráž atakuje hranici devadesáti kilometrů rychlostních zkoušek a s výjimkou úvodní speciálky nabídne výhradně autentické rychlostní zkoušky vytvořené podle reálné předlohy. Nebudou chybět známé úseky jako Halenkovice, Semetín, Komárov, Zádveřice a nově vytvořená RZ Biskupice.

DOKUMENTY A SOUBORY

ONLINE

OFICIÁLNÍ VÝVĚSKA