Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

INTRO

Být na chvíli závodníkem

Snad každý fanda motosportu někdy si někdy představil, jaké by to bylo stát se závodníkem. Postavit se na startovní čáru a na plný plyn vyrazit do rychlostní zkoušky! Počítačová hra Richard Burns Rally a výsledkový online plugin RBR Czech takový zážitek umožňujÍ každému. Počátky tohoto dosud nepřekonaného simulátoru rally se datují do roku 2004 a jen krátce nato k ní dva čeští programátoři Václav Lipert a Václav Korál vytvořili online platformu, která dodnes poskytuje unikátní zážitky z virtuálních rally tisícům jezdců z celého světa. Komunita kolem hry Richard Burns Rally ani po letech neztratila na síle – naopak! Díky tomu hra umožňuje závodění v těch nejmodernějších závodních speciálech WRC či R5 na stovkách tratí z celého světa.

BIG SHOCK! MMČR v Online Rally

Na tyto přednosti vsadil také Autoklub České republiky coby národní autorita zastřešující tuzemský motosport. Ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC v roce 2020 vypsal pilotní ročník nového virtuální šampionátu v rally coby jedné ze svých oficiálních disciplín. Nadcházející, již třetí sezona BIG SHOCK! Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne sedm atraktivních závodů, z nichž na konci sezony vzejdou mistři v celkové klasifikaci a jednotlivých třídách. Kategorií je nově celkem šest a výběr je správného soutěžního vozu jenom na tobě!

  • RC2     Vozy Rally2, R5, S2000, produkční vozy N4 a R4 nad 2000ccm
  • WRC    Vozy WRC 2,0l do r. 2011
  • RGT     Vozy RGT
  • RC3     Vozy R3 a S1600
  • RC4     Vozy Rally4, R2
  • RC5     Vozy R1

Peugeot Online Rally Cup

I s menším autem můžeš zažít obrovskou porci adrenalinu! Nevěříš? Vyber si pro své závodění zbrusu nový Peugeot 208 Rally4 nebo osvědčený atmosférický Peugeot 208 R2 a rozdej si to se svými soupeři v identických autech! Díky podpoře Peugeotu Česká republika můžeš na závodech sbírat body do hodnocení oficiálního značkového poháru, a když uspěješ, na konci sezoně tě budou čekat atraktivní odměny!

PRAVIDLA | REGISTRACE