Autoklub České republiky ve spolupráci s největší českou RBR komunitou okolo seriálu NRC pořádá virtuální šampionát v rally jako jednu ze svých oficiálních disciplín. Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v online rally nabídne celkem sedm atraktivních závodů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/247249/virtual/www/domains/onlinerally.cz/wp-content/plugins/playerx-instagram-feed/lib/playerx-instagram-api.php on line 237

Klubový dům AČR hostil vyhlášení rally za roky 2020 a 2021

V pátek 1. dubna 2022 mohl klubový dům Autoklubu ČR v Praze konečně přivítat všechny jezdce, kteří si v sezonách 2020 a 2021 vyjeli v různých odnožích českého rallysportu mistrovské tituly, vítězství či další pódiová umístění. Kvůli termínové kolizi s endurance závodem se nemohl dostavit absolutní vítěz premiérové sezony BIG SHOCK MMČR v Online Rally a loňský vicemistr Dennis Zeťák, pro poháry za první, resp. třetí místo absolutně v sezoně 2021 si ale do posledního místa zaplněného Smetanova sálu přišli Štěpán Paulát a Lukáš Valenta, kteří si na vlastní kůži mohli vychutnat atmosféru celého galavečera. Děkujeme za účast a vzájemné setkání a přejeme hodně štěstí v další sezóně!